O nás

VÍTEJTE V NAKLADATELSTVÍ LOGOS!

Naše nakladatelství publikuje knihy pro dětí a dospěle a edukační materiály pro všestranný rozvoj dětí.

Beletrie pro dospěle a dětí

Zaměřujeme se na současnou českou a zahraniční beletrii, edičním programem reagujeme na aktuální trendy v literatuře a nabízíme kvalitní četbu odrážející soudobá společenská témata.

Všestranný rozvoj dětí

Naše logopedické, edukační cvičení jsou jednoduché, snadno srozumitelné a navržené tak, aby byly zábavné. Dítě si ani nevšimne, že dělá řečová cvičení anebo učí se gramatiku! Všechny hry jsou speciálně vyvinuty pro děti. Hry pokrývají všechny důležité oblasti rozvoje řeči, motoriky mluvidel a smyslového vývoje. A samozřejmě všechny naše hry jsou vhodné pro použití doma, v mateřských školkách a ve škole!

Ukážeme Vám, jak můžete zábavnou formu pomoci dítěti naučit se správně mluvit už od útlého věku. Dítě získá během hry potřebné znalosti a rozvíjí tak svůj osobní a sociální potenciál.

To jsou dobré důvody pro investice do jazykového rozvoje dítěte! Vložte naše hry do nákupního košíku a pomozte dítěti naučit se správně mluvit!

Pro autory a ilustrátory

Píšete do šuplíku? Máte zajímavý román či příběh? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete nám rukopis o rozsahu 10 stran na náš e-mail: info@nakladatelstvilogos.cz

Těšíme na úspěšnou spolupráci!